Naša ponuka

O nás

Spoločnosť VDD Orava sa v priebehu niekoľkých rokov stala úspešným výrobcom nie len drevených EURO-okien, ale aj interiérových či exteriérových dverí, schodísk, loggií a rôznych produktov z dreva. Taktiež zabezpečuje kompletnú dodávku plastových a hliníkových okien ako aj tieniacej techniky.

ooo.jpg

Primárnym cieľom spoločnosti je poskytovať zákazníkom spoľahlivé ale najmä efektívne riešenia v oblasti výplňových otvorov či sa jedná o novostavbu, rekonštrukcie alebo historické budovy. Ku všetkým výrobkom je zabezpečená kompletná služba od zamerania priamo na stavbe až po dodávku a profesionálnu montáž. Kvalita výrobkov je garantovaná okrem certifikátov aj 5 ročnou zárukou, ktorú potvrdzujú referencie desiatok spokojných zákazníkov. 

Spoločnosť taktiež podporuje projekt "ZELENÁ ENERGIA", ktorý jej umožňuje podporovať rozvoj využívania obnoviteľných zdrojov energie, taktiež je ekologická a neznečisťuje životné prostredie. 
Týmto spôsobom sa spoločnosť snaží znižíť náklady na výrobu energie potrebnej na chod výroby ako takej. Stupeň využívania solárneho systému je však závislý od klimatických podmienok samotného miesta inštalácie a taktiež od technického riešenia pre konkrétny objekt. 

 energia_1.jpg