header
Naša ponuka

Interiérové dvere

INT_0163_1.jpgInteriérové dvere sú súčasťou architektúry vnútorného priestoru a určitým spôsobom prispievajú k atmosfére pohody, obrazu či vkusu ich majiteľa.

Interierové dvere vyrábame s dreveného masívu, na ktorý je kôli bezchybnému vzhľadu nalepená prírodná dyha zo smreku, dubu, buku poprípade z iných dostupných materiálov. K modernému vzhľadu interierových dverí patrí neodmyslitelne obložkovaná bezbarierová zárubňa rôzných šírok a tvarov podľa želania zákaznika.

 

BEZFALCOVÉ DVERE

Interiérové bezfalcové dvere (alebo bezpolodrážkové dvere), sú nákladnejšie, ale o to viacej sú efektným designovým prvkom v interiéri, keď je krídlo kompletne vsadené do obložkovej zárubne so skrytými a pohľadovo neviditeľnými závesmi. Sú vhodnou voľbou pre každý moderný interiér.

Veľmi nároční zákazníci určite ocenia aj exkluzívny model bezpolodrážkového prevedenia s magnetickým zámkom. Toto nadštandardné prevedenie zaisťuje veľmi tichý chod dverí a vyznačuje sa protiplechom, ktorý je schvaný v polodrážke zárubne a nie je tak z pohľadovej strany dverí vidieť.


Bezfalcové dvere s obložkovou zárubňou

Sú dvere so zapustenými pántami v špeciálnej obložkovej zárubni, ktoré pôsobia veľmi pekným a  moderným dojmom.

P1050009.JPG          P1050010.jpg          P1010519.JPG

 

Bezfalcové dvere bez obložkovej zárubne

Bezfalcové dvere bez obložkovej zárubne sú kombináciou najexkluzívnejších riešení dverových uzáverov. Využíva sa obzvlášť tam, kde má byť interiér originálny, štýlový a atypický. Základným prvkom sú tenké a moderné línie.

IMG_1485.jpg          IMG_1640.jpg          IMG_1642.jpg

      

FALCOVÉ DVERE

Polodrážkové dvere sú snáď najstaršou a najbežnejšou konštrukciou. Majú polodrážku po celom svojom obvode. Pri zatvorení sú naložené na obložkách zárubne, čím presahujú do priestoru a tvoria plastický lem. Túto konštrukciu vhodne umocňuje výrazne profilovaná hrana dverí a zárubní.

Svo__ov2.JPG

            CIMG1106.jpg             Senec.JPG


ZASÚVACIE DVERE

Výhodou zasúvacích dverí je úspora priestoru a zároveň vytvorenie moderného vzhľadu.

Možnosti riešenia zasúvania:
* zasúvajúce sa na stenu,kde je viditeľná garníža
* zasúvajúce sa len v zárubni (toto riešenie je len pre dvojkrídlové dvere)
* zasúvajúce sa do púzdra (toto riešenie treba zvážiť ešte pred vytvorením stavebných otvorov)
* zasúvacie na stenu na ozdobnej lište (pri tomto riešení nie je zabezpečená tesnosť medzi dverami a stenou)

Fridek_Mistek5.JPG              IMG_9763__k__pia_.jpg                IMG_1644.jpg